MINEK (MISIU)

Minek-Murzynek pojechał do domu

Mały kudłaty brązowy psiak

Przedstawiamy Minka – niedużego, spokojnego pieska, który trafił pod naszą opiekę wraz z towarzyszką jego życia – Sunią Unią.

Oba psiaki od długiego czasu mieszkały w jednym miejscu, miały opiekę ludzi, niestety ich życiu zaczęła zagrażać “życzliwość” nowych sąsiadów i psiaki trafiły pod naszą opiekę.

Obecnie oba psiaki są u nas i szukają nowego, jeśli się uda wspólnego, kochającego domu.

Minek jest pieskiem dość młodym; obecnie ma około 5-6 lat, jest nieduży, waży około 13 kg i to jego właściwa masa ciała.

Minek ma dłuższą, ciemno-brązową sierść, wymaga ona odrobinki pielęgnacji, ale wypielęgnowany psiak będzie się pięknie prezentował.

Nasz podopieczny na początku może być nieco ostrożny w kontakcie z ludźmi, ale wiele złego go w życiu spotkało i “woli uważać”.

Zrobimy co w naszej mocy by nabrał zaufania i pokochał opiekunów i nowych właścicieli.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Minek został przywieziony dnia 11.07.2019 r. z gminy Działoszyce, m. Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.