MIMI

Mimi pojechała do domu

Niewielka suczka w typie pekińczyka do adopcji

Mimi to przemiła, bardzo malutka (około 5-6 kg), kochana suczka o łagodnym usposobieniu. Sunia ma nieco ponad 1 rok, jest bardzo urocza.

Sunia trafiła do nas z całą swoją psią rodziną. Jest troskliwa w stosunku do innych psiaków, a także ludzi.

Mimi jest malutka, waży około 5-6 kg. Jest kudłata, ale lekka jak puchowa podusia. Jej sierść jest mięciutka i niezwykle miło jest się do niej przytulać.

Mimi mocno przypomina psy w typie pekińczyka. Z całą pewnością płynie w niej krew pekińczyka. Sunia potrafi chodzić na smyczy, jest świetna. Będzie z całą pewnością wspaniałą i idealną suczką dla całej rodziny i wniesie w nią wiele radości. Mimi ma piękne kremowe umaszczenie. Suczka jest czyściutka. Nie będzie sprawiać kłopotów, nie jest szczególnie szczekliwa.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Mimo została przywieziona dnia 29.05.2018 r. z miejscowości Zagaje, gmina Działoszyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.