MIKI

Miki pojechał do domu

Malutki psiak szuka nowego domu

Miki (Mikers) to niewielki, spokojny, bardzo uroczy psiak o łagodnym usposobieniu.

Piesio ma oryginalną “maskę” na pyszczku, która dodaje mu sporo uroku, a załamane uszka sprawiają, że wygląda trochę jak szczenię :).

Psiak trafił do schroniska po tym, jak jego dotychczasowy właściciel trafił do szpitala. Był on osobą samotną i nie znalazł się nikt, kto by się Mikusiem zaopiekował 🙁

Miki jest pieskiem młodym; obecnie ma około 2 lat, jest niewielki. Obecnie psiak waży około 8-9 kg, głową sięga pod kolano kobiety, jest szczupłym, filigranowym zwierzaczkiem.

Nasz podopieczny nie bardzo radzi sobie w schronisku. Zupełnie nie ma tendencji do dominowania, jest cichym, grzecznym zwierzaczkiem, którego stresuje schroniskowy gwar.

Jest wrażliwym zwierzaczkiem, który ustępuje wszystkim innym psom i raczej nigdy nie będzie tym, który przewodzi w grupie.

Mikuś potrzebuje człowieka – przyjaciela, kompana, towarzysza. Nie jest typem hałaśliwego szczekacza, a psiakiem – “przytulakiem”.

Piesek jest niekłopotliwy, wpatrzony w człowieka. Bardzo lubi się przytulać, szuka kontaktu z opiekunami.

Miki potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się podczas spacerów, przyjaźnie podczas przechadzek patrzy także na inne zwierzaki.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy dom dla Mikusia. To wspaniały psiak, który czeka na dobry dom..

Miki szuka nowego domu.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Miki został przywieziony dnia 11.07.2019 r. z gminy Bolesław, m. Samocice

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.