MIGA-MIGUSIA

Miga-Migusia pojechała do domu 🙂

Czekoladowa suczka do adopcji

Przedstawiamy Migusię – kochaną sunię, która niedawno trafiła do naszego schroniska. Migusia to czekoladowa suczka do adopcji, która bardzo pilnie potrzebuje domu.

Miga to suczka bardzo spokojna, przyjazna, na razie jest nieco przestraszona, ale kompletnie nieagresywna. Na rękach staje się kochana, przemiła i wylewna. Migusia bardzo lubi głaskanie, przytulanie i bliskość z opiekunami. Jest ostrożna w kontakcie z ludźmi, których nie zna, ale gdy poczuje się bezpiecznie nieśmiało merda ogonkiem, liże po rękach, wtula się w człowieka, zastyga w bezruchu. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla tej psiej kruszynki.

Migusia to suczka niewielka; waży około 5-6 kg, powinna ważyć nieco mniej. Nie najlepiej na razie chodzi na smyczy, prawdopodobnie była wypuszczana do ogródka, ale jest czyściutka.

Miduaia to suczka w wieku około 7-10 lat. Dobrze reaguje na inne psy, nikogo nie zaczepia, jest bardzo kochaną psią malizną. Migusia ma czekoladowe umaszczenie. Jej sierść jest bardzo króciutka, zadbana. Migusia ma duże stojące uszka i budowę ciała przypominającą budowę pinczerów miniaturowych.

Sunia nie jest szczekliwa. Będzie wspaniałą przyjaciółką na przykład dla starszej osoby.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Migusi. To urocza czekoladowa suczka do adopcji, która bardzo pragnie mieć znów dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Miga została przywieziona dnia 06.07.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.