MIGA-MIGUSIA

Migusia pojechała do domu

Malutka urocza kremowa suczka

Miga (Migusia) to bardzo urocza, miła i przyjazna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest obecnie w wieku około 5-6 miesięcy, jest w dobrej kondycji, na pewno dotychczas mieszkała w domu. Właśnie wymienia ząbki.

Jest czyściutka, zadbana. Lubi kontakt z ludźmi. Widać, że niesamowicie brakuje jej dotychczasowego opiekuna i jak typowa wierna sunia czeka na “swojego pana” w schronisku.

Migusia uwielbia się przytulać i bawić. Podbiega od razu do opiekunów i jest w stosunku do nich niezmiernie wylewna.

Migusia obecnie waży około 7-8 kg, nie będzie dużą suczką. Nie powinna przekroczyć 10-11 kg.

To wspaniała, urocza, bardzo słodka i kochana sunieczka. Potrafi chodzić na smyczy, jest wpatrzona w opiekunów, będzie się fantastycznie szkolić.

Migusia kocha i uwielbia ludzi. Jest wspaniała, prześliczna, urocza. Sunia ma krótki ogonek. Cieszy się całym swoim tyłem 🙂 radośnie przenosząc ciężar z nóżki na nóżkę,

Bardzo prosimy o dobry dom dla Migusi. To wyjątkowo urocza, kochana, przemiła suczka, która bardzo potrzebuje domu.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Migusia została przywieziona dnia 20.11.2018 r. z gminy Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.