MIDISEK

Midisek-Rysio pojechał do domu

Spokojny starszy rudy piesek

Przedstawiamy Midiska – bardzo spokojnego, grzecznego, starszego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Gdy Midisek trafił do schroniska był bardzo chudy i zaniedbany, kulał na tylną nóżkę, był dość wycieńczony, ale przez cały czas był i jest bardzo grzeczny i kochany.

Bardzo cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, nie sprawia żadnych problemów. Jest cichym i niekłopotliwym maluszkiem.

Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się, trzyma się nogi. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na spacerach, jest czystym zwierzaczkiem.

Midisek zachowuje się trochę tak, jakby się poddał, jakby smutek po rozstaniu z rodziną był tak ogromny, że Midisek stracił chęć i wolę życia..

Smutek z jakim Midis na nas spogląda jest nie do opisania. To psiak bardzo zrezygnowany, pomimo, iż wśród pracowników otoczony jest szczególną opieką.

Zdrowie:

U Midiska już w pierwszych dniach po przyjeździe stwierdzono niewydolność nerek.

Psiak otrzymuje konieczne leki, jest pod stałą kontrolą lekarza weterynarii.

Jego stan nieco się poprawił, psiak, nakłaniany przez opiekunów, zaczął w ogóle jeść (po przyjeździe w ogóle odmawiał przyjmowania pokarmu), ale psiak wymagał będzie wspomagania pracy nerek i odpowiedniej diety do końca swoich dni.

Midisek obecnie ma około 12-14 lat, waży 14 kg, powinien ważyć kilka kilogramów więcej.

Gdyby ktoś z Państwa podjął się opieki nad Midiskiem, stworzył mu prawdziwy dom i dał poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku bardzo mu brakuje jest szansa, że psiak poczułby się lepiej.

W schronisku, za kratami, obok setki innych szczekających zwierzaków Midisek nie ma możliwości poczuć się dobrze. Jest bardzo zrezygnowany i niesamowicie smutny..

Bardzo prosimy o dom dla Midiska. To cudowny, delikatny, kochany piesek. Prosimy, by nie musiał spędzić swych ostatnich dni za schroniskowymi kratami..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Midisek został przywieziony dnia 18.06.2019 r. z gminy Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.