MIA

Mia pojechała do domu

Labrador w wersji mini do adopcji

Przedstawiamy Mię – wspaniałą, cudowną psinkę, która od tygodnia przebywa w naszym schronisku.

Nie wiemy do końca jaka jest historia tej kochanej suczki, ale wiemy, że to jedna z najwierniejszych psich istot, jakie mamy w schronisku.

Mia znaleziona została w górach. Pod koniec maja przyłączyła się do grupy turystów wędrujących po górach w okolicy Nowego Targu i Rabki. Przez kilka dni nie odstępowała ich na krok. Szła z nimi wszędzie tam, gdzie wędrowali, spała koło namiotów, była nieodłączną towarzyszką na szlaku. Mia dotarła do Rabki, nie mogła iść dalej. W Rabce czekała na właściciela, ale niestety nikt się nie zgłosił i Mia trafiła do nas.

Jaka jest Mia? Grzeczna, kochana, wspaniała. To 100% charakteru labradora ukryte w ciele mieszańca, labradorka w wersji mini do adopcji.

Mia to najlepsza i najwierniejsza psia przyjaciółka człowieka. Nie opuści swego pana, a w nowym domu na pewno będzie blisko ludzi. Będzie towarzyszyć im na spacerach, leżeć u stóp gdy rodzina odpoczywa w salonie, grzać nogi w zimowe wieczory. Mia to sunia, która szybko rozkocha w sobie całą rodzinę.

Mia bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Nadaje się do domu z dziećmi. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, wykonuje podstawowe polecenia.

Mia to bardzo grzeczna, nic nie niszczy, jest czyściutką suczką. Mia około 3-4 lat, jest średniej wielkości, przypomina labradora, ale jest dwukrotnie mniejsza. Suczka waży około 15 kg.

Głową sięga pod kolano kobiety, grzbietem do połowy łydki. Z wyglądu Mia to labrador do adopcji w wersji mini. Z usposobienia to 100 % labrador, bardzo towarzyska, cudowna, wyjątkowa.

Bardzo prosimy o najlepszy dom dla Mii

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Mia została przywieziona dnia 08.06.2018 r. z miejscowości Rabka Zdrój.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.