MGIEŁKA

Mgiełka pojechała do domu

Kudłata sunia szczenię do adopcji

Przedstawiamy Mgiełkę – przepiękną sunię, która wraz z rodzeństwem kilka tygodni temu trafiła pod naszą opiekę. Mgiełka to kudłata sunia szczenię do adopcji. Sunia ma obecnie około 7 tygodni, jest prześliczną puchatą kuleczką, która przytula się do człowieka, wesoło bawi z rodzeństwem, turla po trawie i cieszy z bliskości z człowiekiem. Sunia bez problemu może zamieszkać w domu z drugim pieskiem, z grzecznymi dziećmi, a także z kotem. Na pewno szybko się do nich przywiąże i stworzą nierozłączną parę.

Mgiełka jest obecnie malutką kuleczką, waży około 1,5 kg, ale gdy dorośnie będzie średniej wielkości; może osiągnąć wagę pomiędzy 15-18 kg.

Mgiełka, jak każde szczenię, potrzebuje uwagi ze strony człowieka, zabawy, towarzystwa, Maluchy to psie dzieci; mogą niszczyć, załatwiać się w domu, płakać pod nieobecność właścicieli. Wymagają czasu i opieki, indywidualnego podejścia i towarzystwa na co dzień. To od opiekuna zależy na kogo wyrośnie ta mała kruszynka.

Bardzo prosimy o rozsądną, przemyślaną adopcję. To decyzja na najbliższych kilkanaście lat. Mgiełka to kudłata sunia szczenię do adopcji, która bardzo pragnie mieć dom.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779.

Mgiełka trafiła do nas dnia 27.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Może jechać do domu około 20.07.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.