METEOR

Meteorek pojechał do domu

Wesoły energiczny pies

Przedstawiamy Meteorka, wesołego i energicznego, ale grzecznego pieska, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Meteor to wesoły ale grzeczny i pogodny, ma bardzo łagodne usposobienie. Świetnie dogaduje się z innymi psami, jest kontaktowy, pogodny, niekłopotliwy. Meteorek ładnie chodzi na smyczy, jest dobrze wychowanym pieskiem, który z całą pewnością miał dom i rodzinę. Niestety nikt go nie szuka..

Psiak załatwia swoje potrzeby na spacerach, bardzo lubi spędzanie czasu u boku człowieka, świetnie współpracuje z ludźmi.

Piesek jest w wieku około 5-6 lat, jest średniej wielkości, waży poniżej 20 kg. Psiak ma długie łapki, jest szczupłej budowy, jest w dobrej kondycji. Psiak ma krótką okrywę włosową, nie wymaga ona dużo pielęgnacji.

Meteor został znaleziony w czerwonej obroży na szyi. Niestety nikt go nie szuka. Psiak wspaniale dogaduje się z ludźmi, jest kochany i oddany opiekunom. Może także zamieszkać w domu z innym psem, jest łagodny.

Prosimy o szansę dla Meteorka. To wesoły energiczny ale kochany pies, który zasługuje na prawdziwy, dobry, kochający kąt.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Meteor został przywieziony dnia 16.06.2018 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.