MERI-MERINEK

Merinek pojechał do domu

Czarny kudłaty piesek do adopcji

Przedstawiamy Merinka – cudownego, kochanego, niewielkiego, kudłatego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku. Merinek to chodzące kudłate cudo, które wprost uwielbia przytulanie, głaskanie, przebywanie blisko człowieka.

Chętnie spaceruje, bawi się, wkłada głowę pomiędzy dłonie opiekuna i zastyga w bezruchu ciesząc się z głaskania. Merinek spogląda na opiekunów, słucha ich, jest bardzo kontaktowy. Merinek jest psem grzecznym i dobrze ułożonym. Nie jest nadpobudliwy i szczekliwy. Szczeka gdy trzeba, ale nie wyje do księżyca i nie jest uciążliwy.

Merinek ma piękną, mięciutką, półdługą okrywę włosową. Wymaga ona odrobiny pielęgnacji, ale psiak po zabiegach groomerskich pięknie się prezentuje. Merinek to psiak w średnim wieku; ma około 7 lat, jest nieduży. Merinek waży około 10 kg, potrafi ładnie chodzić na smyczy, nie ciągnie.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego kudłatego pieska do adopcji. Na pewno szybko pokaże nowym domownikom, iż zasługiwał na daną mu szansę.

Merinek jest bardzo kochany i uroczy.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Meri został przywieziony dnia 20.03.2018 r. z miejscowości Podsadek, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.