MELISSA

Melissa pojechała do domu

Mała brązowa suczka do adopcji

Melissa to niewielka (około 6-7 kg), spokojna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu. To mała brązowa suczka do adopcji, która trafiła do nas wraz z rodzeństwem. Większość ma już domy, Meliska czeka nadal na swoją rodzinkę, która okaże jej odrobinkę cierpliwości i pomoże w adaptacji w nowym miejscu.

Meliska to młodziutka suczka; jest w wieku około 7-8 miesięcy. Na razie jest odrobinkę nieśmiała, ale przyjazna. W spokojnej rodzinie szybko przekona się do ludzi i na pewno będzie bardzo oddaną malizną.

Suczka w dobrej kondycji, zadbana, ale nie miała opieki od dłuższego czasu. Z całą pewnością nikt nie zwracał na Meliskę uwagi i sunia wychowywała się obok ludzi, nie z człowiekiem.

Meliska na razie jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale pracujemy nad nią. Na pewno wkrótce będzie pięknie chodzić przy nodze i wesoło merdać ogonkiem. Meliska to młodziutka sunia; bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodna.

Prosimy o szansę i dobry dom dla tej uroczej psiej dziewczynki To mała brązowa suczka do adopcji, która pilnie szuka domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Melissa została przywieziona dnia 16.07.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.