MAX-YMILIAN

Maxymilian pojechał pod opiekę fundacji

Shar pei dla doświadczonego właściciela

Max to piękny, trochę zaniedbany pies w typie shar pei. Psiak trafił do nas z mocno wysuszoną, twardą jak szczecina okrywą włosową, na pewno nie był odpowiednio żywiony.

Pies nieufny do nieznanych mu osób, typowy przedstawiciel swojej rasy. Potrzebuje czasu na zaprzyjaźnienie się z nowym opiekunem, nic nie można u niego zrobić na siłę.

Przyjaźń i cierpliwość to klucz do nawiązania dobrych relacji z Maksiem.

Psiak wymaga konsekwentnego, spokojnego opiekuna, który poświęci mu czas i pomoże w adaptacji w nowych warunkach.

Max jest w wieku około 9 lat, waży około 17 kg, to jego właściwa masa ciała. Max jest łasuchem, wiele można z nim wypracować dając mu przysmaki.

Maksiu potrzebuje człowieka, któremu będzie mógł zaufać, który będzie dla niego przyjacielem i kompanem.

Bardzo prosimy o dom dla Maksia. Wiemy, że nie jest już najmłodszy, ale schronisko to dla niego ogromna kara na którą nie zasłużył :(.

Szukamy domu bez małych dzieci u osoby z doświadczeniem w posiadaniu tej rasy.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Max został przywieziony dnia 26.10.2018 r. z gminy Mogilany

Max NIE WRACA do właściciela. Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.