MAŚLANA-MASTER

Master-Maślana pojechał do adopcji

Wesoły rudy piesek do adopcji

Maślana (Masti-Master) to średniej wielkości, wesoły rudy piesek do adopcji o dość energicznym usposobieniu, który od niedawna przebywa pod naszą opieką.

Piesek jest w wieku około 2 lat, jest zadbany, w dobrej kondycji. Waży około 20 kg, to jego właściwa masa ciała. Piesek ma piękną, intensywnie rudą okrywę włosową.

Może mieć niewielką tendencję do dominowania, szczególnie psów,  ale świetnie współpracuje z ludźmi i z całą pewnością doskonale dogada się z nowymi opiekunami.

Przy odpowiedniej dawce ruchu, spacerach i zabawie Master na pewno szybko rozkocha w sobie wszystkich członków rodziny i będzie wspaniałym kompanem.

Nie ma tendencji do ucieczek choć może straszyć zza ogrodzenia stąd w domu potrzebny płot minimum 170 cm.

Master to psiak kontaktowy; zaczepia do zabawy, ruchu, bardzo chętnie spaceruje nas smyczy, zawsze jest chętny by wyjść na wędrówkę, a po pierwszych chwilach ekscytacji wycisza się i jest wpatrzony w człowieka.

Maślana potrafi skupić się na pracy z człowiekiem; lubi głaskanie, przytulanie, zabawę. Potrzebuje ruchu, ale w zamian nowy pan zyska oddanego i wiernego przyjaciela.

Prosimy o dobry dom dla Maślany. To piękny, intensywnie rudy wesoły psiak o rewelacyjnym psim uśmiechu.

Mastera (Maślany) nie polecamy do innych psów, a na pewno nie do samców.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Maślana został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Uście Gorlickie.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.