MARWIN

Marwinek pojechał do domu

Mieszaniec rottweilera do adopcji

Przedstawiamy Marwina – pięknego, dość sporego (około 25 kg), młodego (2-3 lata) psiaka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką. Marwin to psiak spokojny, opanowany, grzeczny. Nie jest szczekliwy, dogaduje się z innymi psami, jest posłuszny. Marwin to psiak, który nie skrzywdzi opiekuna, jest kochany i łagodny. Marwin nie zwraca większej uwagi na inne psy, nie jest dominujący, jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata.

Prawdopodobnie Marwin jest mieszańcem rottweilera. Ma umaszczenie bardzo zbliżone do tej rasy, sposób poruszania także przypomina chód rottków, ale jest od nich mniejszy. Marwin miał przycięty ogon. Psiak potrafi chodzić na smyczy. Prosimy o odpowiedzialny i konsekwentny dom dla tego pięknego pieska.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Marwin został przywieziony dnia 06.04.2018 r. z miejscowości Marwin, gmina Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.