MARTEZ

Martez pojechał do domu

Spokojny nieśmiały łaciaty piesek

Przedstawiamy Marteza – spokojnego, trochę nieśmiałego, ale miłego psiaka, który wraz z mamą trafił do naszego schroniska.

Psiak jest u nas już ponad pół roku, nie zasłużył na tak długą „odsiadkę”..

Martez jest młodym pieskiem- obecnie ma około 1,5 roku, na pewno nie więcej, jest średniej wielkości, waży około 16-17 kg i to jego właściwa masa ciała.

Usposobienie:

Psiak początkowo unikał kontaktu z ludźmi, ale obecnie to nie ten sam piesek.

Na widok opiekunów przytula się, opiera ciałkiem o nogi, bardzo chętnie zjada przysmaki i jest znacznie bardziej ciekawski niż na początku.

Z każdym dniem jest bardziej ufny i wpatrzony w człowieka. Z pewnością będzie potrzebował kilku dni na adaptację, ale to super fajny zwierzak.

Pierwsze próby spacerów były dość trudne, Martez bardzo bał się samej smyczy, ale obecnie całkiem dobrze sobie radzi i czerpie już przyjemność z przechadzek.

Podczas spacerów bardzo dobrze reaguje na głaskanie i przytulanie, nie ma w nim agresji. Jest przyjazny.

Martezik jest śliczny, bardzo uroczy, jedna z jego łatek na grzbiecie przypomina serce. 🙂

Psiak dobrze reaguje na inne pieski. Mile widziany dla niego dom z drugim, odważniejszym pieskiem, który będzie dla niego przyjacielem i wsparciem.

Bardzo prosimy o spokojny dom dla Marteza. Pomimo trudnego psiego dzieciństwa nie stracił do końca wiary w ludzi i gdy przekona się do kogoś będzie mu bardzo oddany.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Martez został przywieziony dnia 25.04.2019 r. z miejscowości Dębiany, gmina Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.