MARLENKA

Marlenka obecnie Lucy pojechała do domu

Piękna biała suczka z łatkami

Marlenka to piękna biała suczka z łatkami w kolorze kawowym.

Sunia ma maksymalnie 2 lata, jest nieduża, waży niewiele ponad 10 kg. Głową sięga do kolana kobiety, grzbietem nieco poniżej.

Marlenka jest cudowna; uwielbia być przytulaną, głaskaną. Można ją bez problemu wziąć na ręce, sunia doskonale współpracuje z ludźmi, a także z innymi psami.

Marlenka to chodząca łagodność; nikogo nie skrzywdzi, jest miła, wspaniała, delikatna. Będzie wyśmienitą przyjaciółką całej rodziny, nikogo nie skrzywdzi.

Suczka ma ładną, białą, czyściutką okrywę włosową na której jest kilka łatek w beżowym kolorze. Marlenka jest czysta i na pewno nie będzie mieć problemu z zachowaniem czystości w domu czy mieszkaniu.

Marlenka ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia problemów, jest cichutka. To cudowna przyjaciółka człowieka,

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Marlenki. To piękna biała suczka z łatkami, która zasługuje na najlepszy dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Marlenka została przywieziona dnia 02.08.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.