MANGO

Mango pojechał do domu

Cudowny piesek w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Mango – pięknego, wspaniałego, wyjątkowego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Mango to psiak bardzo przyjazny, kochany, wspaniały. Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, jest niesamowicie kontaktowy, wylewny do ludzi, a jednocześnie nie jest nachalny i nadpobudliwy. Mango z wyglądu troszkę przypomina teriera australijskiego, ale jest większy.

Mango to psiak młody; ma około 2- 3 lat, waży około 25 kg. To jego właściwa masa ciała. Psiak trafił do nas z łańcuchem na szyi, ale za całą pewnością nie jest psem na łańcuch i szukamy dla niego prawdziwego, kochającego i troskliwego domu.. Mango na pewno nie miał najlepszego życia, ale mimo, iż prawdopodobnie przebywał właśnie na łańcuchu nie stracił wiary w ludzi i jest im niezmiernie oddany.

Na początku, szczególnie w stosunku do mężczyzn, może być ostrożny i mniej wylewny, ale gdy przyzwyczai się do swojej rodziny będzie jej niezmiernie oddany.

Mango to psiak bardzo miły. Bez problemu można u niego wykonywać zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne, jest milutki. Uwielbia się przytulać, bardzo lubi głaskanie, wykonuje podstawowe polecenia, ładnie chodzi na smyczy. Mango jest bardzo posłuszny.. Mango dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Może zamieszkać w domu z dziećmi, a także z innymi psami. Prosimy o dobry, kochający, troskliwy dom dla tego ślicznego psiaka w typie teriera. Mango ma taki piękny, mięciutki, uroczy pyszczek.. Nic tylko się w nim zakochać :).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Mango został przywieziony dnia 19.04.2018 r. z miejscowości Zalesie, gmina Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.