MAŁY STASZEK

Staszek pojechał do domu

Malutki kochany czarny piesek z dropiatym noskiem

Staszek to maleńki, około 8-9-tygodniowy, kochany maluszek. Gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Powinien osiągnąć wagę około 10-15 kg, obecnie waży niespełna 1 kg

Ma bardzo króciutką, mięciutką, czarną okrywę włosową z jaśniejszym, dropiatym noskiem  z niewielką białą strzałeczką, białymi, dropiatymi łapkami i brzuszkiem. Jest niezwykle słodki :).

Psiak został znaleziony wraz z rodzeństwem w polach, zostały porzucone przez właściciela. Znajdowały się w koszu.

Staszek jest ufny, przemiły, wesoły. Psiak i rodzeństwo na pewno mieszkały w domu. Wszystkie są wspaniałe, bawią się, cieszą bliskością człowieka.

Staszek opiera głowę na dłoniach opiekuna, przytula się, jest kochany.

Dla maluszka szukamy domu, mieszkania. Nie zostanie wydana jako pies na zewnątrz.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Staszek został przywieziony dnia 13.10.2018 r. z gminy Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.