MALUTKI KOTEK TYTUSEK

Tytusek pojechał do domu

Prześliczny czarny koteczek

Jedni mówią, że czarne koty przynoszą pecha.. inni, że czarne kotki są najpiękniejsze.. Opowieści na temat kotków jest wiele.. My dziś przedstawimy 3.

Pierwszą jest opowieść o prześlicznym Tytusku – urokliwym, grzecznym, kochanym kociaku, który już 2,5 miesiąca czeka w naszym schronisku na dom.

Co najmniej 5 osób zapowiedziało, że przyjeżdża właśnie po niego. Niestety, jako kotek czarny, przegrał w konkurach z burymi, białymi, rudymi i wielokolorowymi.

Czy to pech? Czy kolor jego sierści oznacza, że on, Matyldzia i Ptyśka – jego czarnowłose siostry będą najdłużej czekającymi w schronisku kociętami?

Wierzymy, że ktoś w końcu pokocha te malizny i cała trójka znajdzie kochające, troskliwe domy.

Tytuska  trafił pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem. Jest grzecznym, bardzo sprytnym, ciekawskim kociakiem.

Ma bardzo intensywne umaszczenie, jego włos jest krótki, ale bardzo miękki w dotyku, jedwabisty.

Obecnie Tytusek ma w tej chwili około 12 tygodni, jego oczka zmieniły się z niebieskich w miodowe, o delikatnie zielonej poświacie. Takie już raczej pozostaną.

Tytusek jest odrobineczkę nieśmiały, ale w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem.

Kotek często zachęca rodzeństwo do wspólnej zabawy, ale nie jest natarczywy, jest kochanym kociakiem.

Kiciuś ma delikatnego zeza, ale dodatkowo dodaje mu on uroku 🙂 i w żaden sposób nie przeszkadza mu w funkcjonowaniu – taka jego kocia uroda.

Tytusek jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest pięknym młodym kotkiem, który pomału, z puchatej kulki, zmienia się w długonogiego przystojniaka.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tytuska, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Tytusek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Tytusek został przywieziony dnia 16.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.