MALUTKI KORDIANEK

Kordianek pojechał do domu

Malutki czarno-brązowy szczeniaczek

Przedstawiamy Kordianka – maluszka, który wraz z siostrą Kalinką, trafił pod naszą opiekę.

Kordianek to maluszek; obecnie ma około 8-9 tygodni, jest niewielki, waży 2,5 kg. Gdy dorośnie powinien osiągnąć wagę około 10-15 kg.

Nie znamy rodziców Kordianka, nie wiemy nic na pewno, wagę psiaków oceniamy orientacyjnie.

Psiak początkowo był odrobinkę nieśmiały, ale obecnie niesamowicie cieszy się na widok opiekunów i jest w nich mocno wpatrzony.

Kordianek świetnie dogaduje się ze swoją siostrzyczką, nie sprawia żadnych problemów. Lubi także inne psiaki. To towarzyski, radosny, śliczny maluszek.

W obecnej chwili staje mu już jedno uszko. Możliwe, że oba będą pięknie sterczące.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Kordianka. To super fajny i kochany, bardzo inteligenty psiak. który zasługuje na kochającą rodzinę.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kordianek został przywieziony dnia 13.06.2019 r. z miejscowości Mystków, gmina Kamionka Wielka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.