MALUTKI APSIK

Apsik pojechał do domu

Malutki brązowy puchaty psiak

Przedstawiamy Apsika – super fajnego maluszka, który trafił do naszego schroniska wraz z rodzeństwem.

Apsik to bardzo uroczy, wesoły i radosny, spokojniejszy niż niektórzy bracia 😉 Uwielbia się przytulać, miziać, nie jest jednak nachalny w kontakcie z opiekunami

Apsik ma piękne brązowe, pręgowane umaszczenie, jego okrywa jest dłuższa, niezwykle miękka.

Apsik obecnie ma około 8 tygodni, waży 2 kg, gdy dorośnie powinien ważyć około 20-25 kg.

Nie znamy rodziców Apsika , nie wiemy nic na pewno. Wagę oceniamy orientacyjnie.

Wiemy jednak, że na chwilę obecną Apsik to super fajny, pogodny i towarzyski maluszek, który przy odrobinie uwagi ze strony człowieka stanie się rewelacyjnym przyjacielem całej rodziny.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Apsika . To super fajny, kochany szczeniaczek, który zasługuje na cudowny dom.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Apsik został przywieziony dnia 02.08.2019 r. z miejscowości Koniusza, gmina Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.