MALUTKA KOTKA ZGUBA

Zguba pojechała do domu

Maleńka stalowo-szara koteczka

Przedstawiamy Zgubę – prześliczną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Zguba jest piękna… Ma wyjątkowe, rzadko spotykane umaszczenie; jest ono stalowe, ma błękitny odcień.

Z całą pewnością koteczka będzie jaśniejsza niż w tej chwili, jej pyszczek jest jaśniejszy od grzbietu, podobnie jak łapki.

Obecnie Zguba ma około 3-4 tygodni, jej oczka są jeszcze granatowe, pomału się wybarwiają.

Zguba bawi się z innymi kociakami, trafiła do nas bez mamy i bez rodzeństwa, ale z innymi kotkami od razu się zaprzyjaźniła.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma dobry apetyt choć jest bardzo maleńka i wymaga dokarmiania oraz pomocy z masowaniem brzuszka.

Za kilka dni będzie już samodzielna w tych czynnościach.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Zguby. To kochane, cudowne, bardzo urocze maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Zguba szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Zguba została przywieziona dnia 25.09.2019 r. z miejscowości Zabierzów, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.