MALUTKA KOTKA STOPKA

Stopka pojechała do domu

Prześliczna bura koteczka

Przedstawiamy Stopkę – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Gdy Stopka przyjechała miała początek infekcji górnych dróg oddechowych, ale bardzo dobrze zareagowała na leki i w obecnej chwili czuje się świetnie.

Stopka jest piękna i bardzo oryginalnie umaszczona. Ma wielkie bure pręgi podobne do tych jakie mają koty Manx’y i budowę ciała zbliżoną do tej właśnie rasy.

Kotka jest bardzo wesoła, ciekawska i energiczna. Uwielbia się przytulać, biega za zabawkami, mruczy, tuli się i wszędzie jej pełno.

Przy Stopce na pewno świat nie będzie nudny. Nie jest i raczej nie będzie typem leniwego kotka leżącego na parapecie, a domowym zdobywcą, który poluje na muchy lub biega za piłeczkami.

Stopka jest młodziutka; obecnie ma około  6-7 tygodni, ale już teraz rośnie “jak na drożdżach” i powinna być dość spora, około 4 kg lub więcej,

Oczka Stopki zmieniają kolor,  są jeszcze niebiesko-zielone, prawdopodobnie będą koloru zielonego.

Stopka super bawi się z ludźmi, na pewno dogada się z innymi kotkami, jest przemiła. Chętnie daje się głaskać, jest pogodną koteczką.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt, jest w dobrej kondycji.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Stopki, To kochane maleństwo, zasługuje na ciepły i kochający dom.

Stopka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Stopka została przywieziona dnia 16.07.2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.