MALUTKA KOTKA GULIWERKA vel FAWORYTKA

Faworytka-Guliwerka pojechała do domu

Prześliczna buro-biała puchata koteczka

Przedstawiamy Guliwerkę nazywaną także Faworytką – prześliczną buro-białą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z szóstką rodzeństwa.

Guliwerka jest śliczną małą kicią z białą kryzą wokół szyi… Ma ciemne, wyraźne bure pręgi na białym futerku, jest puchata.. Na nosku ma brązowe plamki, które przechodzą na policzki, głównie na prawy.

Wśród dziewczynek zdecydowanie wyróżnia się szybkością ;), jest bardzo sprawna, a przy tym wylewna w stosunku do człowieka. Kasztanka jest bardzo puchata, mięciuteńka.
Jej okrywa w przedniej części ciała jest biała, tył i grzbiet ma bury pręgowany.

Obecnie Guliwerka ma około 9 tygodni, rośnie jak na drożdżach, jest zdrowa, piękna, zadbana.

Guliwerka super bawi się z rodzeństwem, ale jest też trochę niezależną koteczką. Chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką, po zjedzeniu szybciutko zwija się w kłębek i usypia. Gdy widzi człowieka zaczyna mruczeć i lubi spać przytulona, blisko człowieka.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt. Ma kontakt z dziećmi, z innymi kotkami, z pieskami. Jest super otwarta na świat.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Guliwerki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Kasztanka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Guliwerka została przywieziona dnia 24.09..2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.