MALUTKA KOTKA CYNUSIA

Cynusia pojechała do domu

Prześliczna bura koteczka z białymi znaczeniami

Przedstawiamy Cynusię – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem.

Kicia jest śliczną, dość spokojną, trochę nieśmiałą, ale kochaną kicią.

Cynusia ma bure drobniutkie pręgi, niewielką białą krawatkę i malutką białą bródkę.

Obecnie Cynusia ma około 9 tygodni, jest najdrobniejsza z rodzeństwa. Kicia ma okrągłą głowę, od razu widać, że to dziewczynka.

Cynusia ładnie bawi się z rodzeństwem, chętnie się przytula.  Cyncia daje się głaskać, jest miłą koteczką choć w pierwszych momentach może być ostrożna w kontakcie.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma dobry apetyt.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Cynusi. To kochane, piękne, cudowne maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Cynusia szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Cynusia została przywieziona dnia 02.11.2019 r. z miejscowości Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.