MALUTKA ANDA (ANDUSIA)

Andusia pojechała do domu

Prześliczna sunia po wypadku

Przedstawiamy Andusię – niewielką, (7-8 kg), bardzo kochaną sunię, która trafiła do nas prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym.

Sunia trafiła obolała, przestraszona, ale na szczęście okazało się, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i z dużym prawdopodobieństwem malutka wróci do pełni zdrowia.

Andusia ma pękniętą kość podudzia, na szczęście nie ma złamań wymagających interwencji chirurgicznej.

Andusia jest prze-urocza, bardzo dzielna i pomimo cierpienia bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Anda będzie średniej wielkości suczką. Powinna osiągnąć wagę do 15 kg, obecnie ma około 4-4,5 miesiąca, właśnie wymienia ząbki.

Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy dom dla tej ślicznotki. To wspaniała, kochana, przemiła i bardzo dzielna sunia.

Zasługuje na wspaniałą rodzinę i troskliwy dom..

Profilaktyka:

Sunia otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Zostanie kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Anda została przywieziona dnia 27.07.2019 r. z miejscowości Brzeście, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.