MALEŃKI MARCEL

Marcelek pojechał do domu

Maleńki szczeniaczek do adopcji

Przedstawiamy Marcelka – wspaniałego, prześlicznego, kochanego psiaka, który wraz z rodzeństwem trafił pod nasza opiekę,

Marcelek ma w obecnej chwili około 7 tygodni, jest wesołym, bardzo towarzyskim, radosnym maluszkiem.

Uwielbia się przytulać, jest kontaktowy, odważny. Obecnie waży około 2 kg, powinien osiągnąć wagę poniżej 15 kg. Nie znamy jego rodziców, nie wiemy nic na pewno.

Marcelek ma mięciuteńką, puchatą okrywę włosową. Jest czarny i jedynie na końcach łapek ma delikatne podpalenie.

Z całą pewnością wyrośnie na wspaniałego towarzysza całej rodziny.

Bardzo prosimy i dobry i kochający dom dla Marcelka, Zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Psiak jest uczony czystości, jest pod opieką troskliwych pracowników schroniska.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Piesio ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pyłek został przywieziony dnia 21.12.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.