MALEŃKI KOTEK GRAMCIU

Gramciu pojechał do domu

Maleńki srebrno-biały kociak

Przedstawiamy Gramcia – prześlicznego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z siedmiorgiem rodzeństwa.

Gramciu jest najmniejszy z kociąt, trafił do nas na skraju życia, ale dzięki determinacji pracowników i lekarzy udało się go uratować.

Obecnie Gramciu czuje się świetnie, rośnie, ma świetny apetyt. Jest najmniejszy z kociąt i ma najkrótszy włos, ale dorównuje sprawnością rodzeństwu.

Gramciu to chodzące mruczadełko. Na sam widok opiekunów włącza traktorek, wydaje z siebie odgłosy kociej radości i szczęścia.

Kociak jest SUPER MIŁY. Gramciu obecnie ma około 9 tygodni. Jest gotowy do adopcji. Mile widziany dom z drugim kociakiem.

Gramciu przebywa w Krakowie.

Szukamy wyłącznie domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku (konieczne powtórzenie szczepień), jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji.

Został kompleksowo odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Gramciu został przywieziony dnia 24.09.2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.