MALEŃKA MIĘTA-PANI WĄSIKOWA

Mięta-Pani Wąsikowa pojechała do domu

Maleńka czarno-biała kicia

Przedstawiamy Miętę, zwaną także Panią Wąsikową – prześliczną, maleńką kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z grupą kociąt i ich mamą.

Mięta nie była z tej samej rodziny, była od nich znacznie młodsza, gdy trafiła miała około 2 tygodnie.

Początkowo była słabiutka i wycieńczona, ale szczęśliwie udało się jej pomóc i teraz jest niezwykle uroczą, malutką kocią dziewczynką.

Mięta jest prześliczna, bardzo kochana, przytulasta. Ma króciuteńką sierść, być może któreś z jej rodziców nie było kotem europejskim i po nim odziedziczyła nietypową urodę.

Mięta jest malutka, nie będzie dużą kotką. Prawdopodobnie nie przekroczy 3 kg. Obecnie waży około 0,5 kg, ma około 9-10 tygodni.

Koteczka chętnie się bawi z innymi kociętami, przytula do opiekunów, jest rozkoszna, a przy tym, jak na małe kociątko, jest bardzo grzeczna.

Bardzo lubi zasypiać wtulona w ramiona człowieka, gdy się ją głaszcze ogonek ustawia się w znak zapytania. To ciekawska, a przy tym niezwykle delikatna kicia.

Mięta korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt i z dnia na dzień przybiera na wadze.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Mięty, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Mięta szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! Mile widziany dom z drugim kotkiem.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Mięta została przywieziona dnia 31.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.