MALEŃKA KOTKA WUZELKA

Wuzelka pojechała do domu

Prześliczna bura pręgowana koteczka

Przedstawiamy Wuzelkę – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem kochaną kicią Ciumką -Alpinistką oraz z czarnulką Nanette.

Wuzelka jest piękna… Ma bure ciemne pręgi na deliaktnym, burym ciałku. Jej ciałko ma piękne, intensywne pręgi, które odznaczają się wyraźnie na całej długości. Brzuszek ma centkowany.

Obecnie Wuzelka ma około 9 tygodni, jej oczka są zielonkawe, piękne i wyjątkowe jak cała koteczka.

Wuzelka super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką. Uwielbia przesiadyywać na kolanach opiekuna oraz przewiesza się leżąc nad szyją.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Wuzelki, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Wuzelka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Wuzelka została przywieziona dnia 10.04.2019 r. z miejscowości Rabla Zdrój, gmina Rabka-Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.