MALEŃKA KOTKA NANETTE

Nanette pojechała do domu

Prześliczna czarna pumcia

Przedstawiamy Nanette – prześliczną czarną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem; kochaną burą kicią Ciumką – Alpinistką oraz burą Wuzelką.

Nanette jest piękna i wyjątkowa. Jest jednolicie czarna, ma jedynie maleńką białą krawatkę.

Jej oczka początkowo były granatowe jak borówki, obecnie zmieniły się na ciemno-zielone. Oczka Nanette są duże, a jej pyszczek drobniutki i wydają się być jeszcze większe.

Obecnie Nanette ma około 13 tygodni, rośnie na zwinną małą pumeczkę, nic jej nie umknie, jest niesamowicie ciekawska i kontaktowa.

Kicia ma długie łapki i ogonek, powinna być dość duża (około 3,5-4 kg), ale szczupłą kicią i na pewno taka pozostanie.

Nanette uwielbia przebywać na kolanach opiekuna; nieustannie się przytula, nierzadko zasypia wtulona przy głowie. Zawsze jest blisko człowieka. Bardzo pragnie bliskości i potrzebuje domu, gdzie tę bliskość otrzyma.

Nanette bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotkami, lubi dzieci i może zamieszkać w rodzinie z grzecznymi dziećmi. Lubi także koty i może zamieszkać z koto-lubnym psem.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Nie sprawia problemów. Ma super wielki apetyt i nie wybrzydza. Zjada karmę morką, a także suchą. jest łasuchem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Nanette, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Nanette szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została kompleksowo odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Nanette została przywieziona dnia 10.04.2019 r. z miejscowości Rabka Zdrój, gmina Rabka-Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.