MALEŃKA KOTKA LULCIA-SREBRZYNKA

Lulcia pojechała do domu

Prześliczna srebrzysta pręgowana koteczka

Przedstawiamy Lulcię, zwaną także Srebrzynką – prześliczną jasno-szarą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem. Ich mamusia zginęła potrącona przez samochód.

Kicia jest piękna… Ma niesamowite, srebrne umaszczenie, ale na jej ciele rysują się rude pręgi. Brzuszek ma prawie biały, a na grzbiecie rudawy odcień włosa.

Lulcia ma bardzo delikatny, jedwabisty, niezbyt gęsty włos. Kotka ponoć była kotem europejskim, ale z dużym prawdopodobieństwem tata był innej rasy.

Kicia jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Na pysiu Lulci są jaśniejsze i ciemniejsze cienie, kotka wygląda niczym wymalowana. Łapki także są dwukolorowe.

Śmietanka super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką choć już teraz widać, że ma bardzo delikatne, wrażliwe usposobienie.

Kicia nie robi nic na siłę, ustępuje rodzeństwu, jest z nich z resztą najmniejsza.

To delikatna pieszczocha o niesamowitym, przyjaznym usposobieniu. Lulcia lubi przebywać na kolanach, zawsze mruczy :). Nie narzuca się człowiekowi, ale uwielbia być blisko.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma dobry apetyt i jest zdrowa.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Lulci. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Lulcia szuka wyłącznie domu NIEWYCHODZĄCEGO!

KOTKA PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM W KRAKOWIE.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Lulcia została przywieziona dnia 17.08.2019 r. z miejscowości Wrocimowice, gmina Radziemice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.