MALEŃKA KOTKA KOKIETKA

Kokietka pojechała do domu

Prześliczna czarna puchata kotusia

Przedstawiamy Kokietkę – prześliczną buro-białą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z mamusią Hebą i rodzeństwem.

Kokietka jest piękna i wyjątkowa. Ma ciemno stalowe umaszczenie, które przeplecione jest srebrzystą niteczką przez całe jej ciałko

Kicia jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Ma trochę dłuższy włos, taka już pozostanie. Jej okrywa jest niezwykle mięciutka.

Figielka trafiła do nas z mamą od której przez kilka dni była oddzielona oraz z rodzeństwem.

Maluchy karmione krowim mlekiem były na granicy życia i śmierci, ale szybka interwencja lekarzy i intensywna opieka pozwoliły im wrócić do zdrowia.

Obecnie Kokietka ma około 10 tygodni, jest zdrowa, pięknie przybiera na wadze, jej zdrowiu już nic nie zagraża. Kicia jest gotowa by mieć nowy dom.

Kokietka super bawi się z rodzeństwem i innymi kotkami. Bywa ostrożna do ludzi, ale trzymana na rękach czasem mruczy i przytula się. Jest milusią koteczką.

Na pewno będzie potrzebować kilku dni na adaptację, ale nie jest dzika. To kochany maluszek.

Kokietka ma regularny kontakt z innymi kotkami, z psami i z dziećmi.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma dobry apetyt.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Kokietki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Kokietka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka Kokietka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji.

Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Kokietka została przywieziona dnia 24.09.2019 r. z miejscowości Zakrzów, gmina Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.