MALEŃKA KOTKA CIUMKA – ALPINISTKA

Ciumka-Alpinistka pojechała do nowego domu

Prześliczna buro-biała tygrysica

Przedstawiamy Ciumkę zwaną także u nas Alpinistką – prześliczną burą-pręgowaną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem; kochaną burą kicią Wuzelką oraz czarnulką Nanette.

Ciumka jest piękna i wyjątkowa. Jej ciemne pręgi odznaczają się na dużo jaśniejszym ciałku.

Kicia jest bura, ale kolor jej sierści wpada w srebrny, nie jest brązowy.. Jej ciałko ma piękne, intensywne pręgi kicia ma biała krawatkę, nosek i łapki oraz sam koniec ogona, a brzuszek jest cętkowany, nie pręgowany.

Obecnie nasza mała Alpinistka ma około 13 tygodni, rośnie na zwinną małą tygrysicę, nic jej nie umknie. Kicia ma długie łapki i ogonek, powinna być dość duża (około 4 kg), ale szczupłą kicią.

Ciumka uwielbia, po prostu ubóstwia, przebywać na kolanach opiekuna; nieustannie się przytula, nierzadko zasypia wtulona w dłonie swojej opiekunki. Bardzo pragnie bliskości i potrzebuje domu, gdzie tę bliskość otrzyma.

Ciumka bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotkami, lubi dzieci i może zamieszkać w rodzinie z grzecznymi dziećmi. Lubi także koty i może zamieszkać z koto-lubnym psem.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Nie sprawia problemów. Ma super apetyt i nie wybrzydza.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Ciumeczki, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Ciumka-Alpinistka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została kompleksowo odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Ciumka została przywieziona dnia 10.04.2019 r. z miejscowości Rabka Zdrój, gmina Rabka-Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.