MAŁA FORTUNA

Fortuna pojechała do domu

Malutka kochana ciemno brązowa suczka

Fortuna to maleńka, około 2,5 miesięczna, kochana suczka. Obecnie waży niespełna 2 kg, ale gdy dorośnie powinna osiągnąć wagę pomiędzy 10-15 kg, nie więcej.

Sunia została znaleziona wraz z rodzeństwem w polach, zostały porzucone przez właściciela. Znajdowały się w koszu.

Suczka jest ufna, przemiła, wesoła. Fortuna i rodzeństwo na pewno mieszkały w domu. Wszystkie są wspaniałe, bawią się, cieszą bliskością człowieka.

Dla malutkiej szukamy domu, mieszkania, rodziny. Nie zostanie wydana jako pies na zewnątrz.

Sunia uwielbia się przytulać, bawić z rodzeństwem, jest rozkoszna. Trzymana na rękach wtula się w opiekunów, jest bardzo fajna i rozkoszna. Jej sierść jest bardzo mięciutka i bardzo oryginalna.

Fortunka jest ciemno brązowa, ma jaśniejszą sierść wokół oczu, jest niczym mały niedźwiadek.

Bardzo prosimy o dom dla Fortunki. To malutka kochana ciemno brązowa suczka, która czeka na dom.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Fortuna została przywieziona dnia 13.10.2018 r. z gminy Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.