MAKS

Maksiu pojechał do domu

Prześliczny czarny piesek

Maks to przemiły, wesoły, radosny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak trafił do nas w obroży, jest w dobrej kondycji, zadbany. Gdy kogoś poznaje jest odrobinkę ostrożny, ale jest bardzo łagodnym psiakiem.

Maks ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest grzecznym i przyjaznym zwierzakiem. Lubi głaskanie, jest raczej cichym pieskiem. Szczeka tylko wówczas, gdy trzeba.

Piesio nie ma tendencji do dominowania innych psów, jest wręcz uległy wobec innych czworonogów. Bardzo je lubi, świetnie dogaduje się z kumplami z boksu.

Na spacerach jest do innych psów bardzo przyjaźnie nastawiony. Poza tym Maksiu jest łasuchem. Za paróweczkę czy inny smaczek chętnie wykona każde polecenie.

Maks ma około 1,5 roku, jest wspaniałym towarzyszem człowieka. Potrafi chodzić przy nodze, ne ciągnie. jest posłuszny. Piesek jest nauczony życia w domu. Na pewno w nim mieszkał.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Maksia. Na pewno nie będzie sprawiał problemów i będzie kochanym czworonogiem dla wszystkich członków rodziny.

Prosimy o dobry, odpowiedzialny domek. Bez przemocy i straszenia – to już za nim. teraz czas na ten prawdziwy, najlepszy dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Maks został przywieziony dnia 11.09.2018 r. z gminy Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.