MAJKA

Majka pojechała do domu

Maleńka brązowa miła sunia

Majka to niewielka, troszkę nieśmiała, delikatna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 7 miesięcy, jest drobnej budowy, waży poniżej 7-8 kg.

Majka jest brązowa, ma lekko załamane uszka, jest bardzo urocza. Dogaduje się z innymi psami, także z malutkimi szczeniętami. Sama jest jeszcze troszkę jak dziecko, które potrzebuje opieki i miłości.

Sunia na początku może być trochę nieśmiała, szczególnie do mężczyzn, ale przebywa wśród ludzi i na pewno bardzo szybko zaadoptuje się w nowym domu. Chwila miziania i zmiana nie do poznania.

Majka zdecydowanie lubi dzieci. Ich się nie boi i od razu nawiązuje z nimi dobry kontakt.

Prosimy o dobry dom dla Majeczki. To maleńka brązowa miła sunia, która zasługuje na prawdziwy, dobry, kochający ją dom i rodzinę. Sunia potrzebuje zabawy, miłości opieki.

Nie zostanie wydana jako pies na pole. Majeczka ma bardzo krótki włos. Nie wytwarza podszerstka.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Majka została przywieziona dnia 04.11.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.