MACIEK

Maciuś pojechał do domu

Malutki spokojny piesek do adopcji

Maciuś to niewielki (około 6-7 kg), spokojny piesek o łagodnym usposobieniu.

Psiak trafił do nas po śmierci właściciela, podobno przez dłuższy czas błąkał się po wsi, był dokarmiany przez mieszkańców.

Maciuś jest grzecznym cichym psiakiem, który lubi przytulanie, noszenie na rękach, bycie blisko ludzi. Obecnie ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo posłuszny i kochany.

Maluch dogaduje się z innymi psami, jest raczej cichy. Maciuś ma około 6-7 lat, jest w dobrej kondycji.

Piesio ma mięciutką, miłą w dotyku okrywę włosową, jest uroczy. Na pewno mieszkał w domu, kompletnie nie odnajduje się w schroniskowych warunkach.

Bardzo prosimy o nowy, kochający dom dla Maciusia. Samotność i tułaczka po wsi to nie życie dla niego.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Maciuś został przywieziony dnia 21.08.2018 r. z miejscowości Królówka, gmina Nowy Wiśnicz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.