ŁUPI-SLIPEREK

Sliperek niestety nie doczekał się domu. 🙁
Spędził z nami ponad 2 lata [*]. Żegnaj maluchu…
Spokojny piesek o stalowej sierści

Przedstawiamy Sliperka, spokojnego, trochę nieśmiałego psiaka, który blisko dwa lata przebywa pod naszą opieką. Sliperek przez dłuższy czas błąkał się w okolicy Niepołomic, niestety nikt go nie szukał. Trafił do nas.

Sliperek to spokojny piesek o stalowej sierści, smutnym spojrzeniu ale łagodnym usposobieniu. Gdy spogląda na nas niepewnym wzrokiem widać, że jego życie nie było najłatwiejsze. Chwilami spogląda na człowieka ze strachem, w innych momentach podchodzi do ludzi i jest spokojny. Zawsze jest jednak ostrożny w pierwszym kontakcie.

Sliperek to piesek bardzo wrażliwy; na pewno potrzebuje trochę czasu na adaptację, ale jest psiakiem łagodnym i z całą pewnością odnajdzie się w nowym miejscu.

Piesio dogaduje się z innymi czworonogami. Sam nie jest dominujący, nie dokucza innym psom, ale nie da sobie wejść na głowę. Dogada się z drugim psem i stworzy świetny psi zespół.

Sliperek miał kiedyś “kumpla” w schronisku; był nim Frodo. Wspaniale się ze sobą dogadywali, byli bardzo zgodni i widać było, że się lubią. Frodo ma już dom, Sliperek pozostał i już ponad rok czeka..

Psiak jest starszy; prawdopodobnie ma pomiędzy 9, a 11 lat, ale jest nadal w niezłej formie. Na pewno jeszcze kilka lat życia przed nim i głęboko wierzymy, że ktoś spojrzy na te smutne oczka, pokocha Sliperka takim jaki jest i ofiaruje mu dobry, kochający, spokojny dom..

Sliperek to piesek średnio-większy. Ma gabaryty labradora, waży około 28 kg. Na razie Sliperek trochę boi się chodzenia na smyczy, ale zrobił postępy.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Sliperka. To raczej cichy, spokojny piesek o stalowej sierści i miłym, pogodnym usposobieniu.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Sliperek (Łupi) został przywieziony dnia 15.09.2016 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.