LULU

Lulu pojechał do domu

Owczarek niemiecki do adopcji

Przedstawiamy Lulu – przepięknego pieska w typie owczarka niemieckiego, który niedawno trafił pod naszą opiekę. Ogłaszaliśmy go szukając właściciela, ale nikt się zgłosił. Dla Lulu szukamy zatem nowego domu, który oczarowany pięknem tego niesamowitego psiaka ofiaruje mu najlepszy możliwy dom.

Lulu to piesek duży i dostojny; waży około 30-32 kg. Jest wielkości owczarka, być może jest mieszańcem owczarka niemieckiego i owczarka belgijskiego. Ma nietypowe umaszczenie; czarna sierść przepleciona jest wieloma brązowymi włosami, które na jego ciele dają efekt balejażu. Psiak jest wyjątkowy, Lulu pięknie się porusza choć prawdopodobnie w psim dzieciństwie nie był najlepiej żywiony i ma delikatnie zmienione tylne łapki, ale nie wymagają one już leczenia.

Poza tym Lulu jest zdrowy. Lubi spacery i grzecznie spaceruje z opiekunami. Na początku może być nieco nieśmiały ale gdy się otworzy staje się bardzo przyjazny i wręcz wylewny do opiekunów.

Lulu jak każdy owczarek ma delikatną psychikę. Najlepszym wyjściem jest być dla niego przyjacielem, nie przywódcą. Lulu dobrze reaguje na inne pieski, jest łagodny. Bez problemu dogadał się ze starszymi dziećmi, to bardzo łagodny piesek. Lulu nie jest nerwowy i nie jest szczególnie szczekliwy. To pies – przyjaciel, nie pies – obrońca.

Lulu ma obecnie około 4-5 lat, jest w dobrej kondycji ogólnej. Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego pięknego owczarka. Na pewno szybko zyskają Państwo najwierniejszego psiego przyjaciela. Lulu to piękny prawie owczarek niemiecki do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Lulu został przywieziony dnia 08.06.2018 r. z miejscowości Wola Lubecka, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.