LUKSOR

Luksorek odszedł dziś od nas

Niestety od kilku tygodni nasz wielki owczarek borykał się z ogromnymi problemami z krążeniem. Dziś zamknął swoje oczka, poczochrany po raz ostatni przez opiekunów zasnął spokojnie..

Żegnaj olbrzymie.. ;(( Pozostaniesz w naszej pamięci..

Znaleziony owczarek niemiecki

Przedstawiamy Luksora – dużego i dorodnego psa w typie owczarka niemieckiego, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak jest dojrzałym zwierzakiem; obecnie ma około 12+ lat choć wygląda na znacznie więcej, jest duży, waży około 45-50 kg.

Psiak na razie jest trochę ostrożny w kontakcie z człowiekiem, ale to raczej efekt tego, że całe życie spędził z dala od człowieka i ludzie kojarzą mu się głównie z karmieniem, nie ze spacerem czy głaskaniem.

Pomału uczy się, że czochranie za uchem, przytulanie, wspólny spacer czy posiedzenie z opiekunem na wybiegu dla psów to czynności równie przyjemne jak szybkie pałaszowanie jedzenia z miski.

To spokojny, dobry psiak, który potrzebuje spokojnego, zrównoważonego opiekuna by otoczył go opieką i troską na jaką Luksorek zasługuje.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Luksorka. Na razie może nie wygląda najpiękniej; ma suchą, wyliniałą, sztywną sierść, ale otrzymuje teraz dobre pożywienie i z całą pewnością za kilka tygodni będzie pięknym, dostojnym pieskiem o lśniącej, zadbanej okrywie i szerokim psim uśmiechu od ucha do ucha.

Luksor czeka na dobry dom. Prosimy o niego..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Luksor został przywieziony dnia 02.04.2019 r. z gminy Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.