LUKSIK

Luksik pojechał do domu.

PROSIMY PRZECZYTAĆ TREŚĆ OGŁOSZENIA!

Przepiękny maluch w typie teriera

Przedstawiamy Luksika – przepięknego, bardzo bystrego i inteligentnego psiaka, który jest w naszym schronisku i czeka na prawdziwy, kochający dom.

Luksik trafił do nas z domu do schroniska. Kompletnie zdezorientowany płakał i popiskiwał przez pierwsze godziny zanim pogodził się z tym, że z ciepłego łóżeczka trafił do schroniskowego boksu.

Na pewno minie kilka dni zanim otrząśnie się na tyle by znów być wesołym i radosnym ufnym pieskiem.

Jego zaufanie wobec człowieka zostało niestety zdruzgotane, ale zrobimy wszystko by trafił do odpowiedzialnego, nowego domu.

Obecnie zaczynamy od nowa i pracujemy nad tym, by Luksik na nowo zakochał się w ludziach i był radosnym, pogodnym szczeniaczkiem.

Luksik to psiak bardzo młody; obecnie ma około 3 miesiące. Już teraz przejawia zachowania typowe dla psiaka w typie teriera. Jest czujny, “wszędobylski”, dość odważny, spostrzegawczy.

Nic mu nie umknie, śledzi człowieka i cały czas go obserwuje. Psiak jest niebywale uroczy. Dogaduje się z innymi psami, ale nie da sobie np. odebrać przysmaków.

Podobno nie dogadywał się z kotkiem, ale będziemy to jeszcze weryfikować. Jego bracia i siostry dogadują się doskonale z kotkami.

Luksik to psiak, który z całą pewnością idealnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, która zna potrzeby psiaków, która zapewni mu ruch i zabawę, która będzie go uczyć.

Luksik to psiak stworzony do tego by aktywnie spędzać czas. Nie jest typem leniwego pieska, a aktywnego towarzysza wędrówek i zabaw.

Piesek obecnie waży około 4 kg. Gdy dorośnie może osiągnąć wagę około 12-14 kg (do kolana).

Luksik z całą pewnością ma w sobie cechy terierów i może mieć tendencję do dominowania (szczególnie jeśli pozwoli mu się na wszystko), ale mądry opiekun wydobędzie z niego najlepsze cechy.

Konsekwencja wobec tego wspaniałego psiaka to klucz do nawiązania doskonałej relacji z naszym podopiecznym.

Bardzo prosimy o dobry i kochający, mądry dom dla Luksika.

Profilaktyka:

Maluch ma pełen komplet szczepień stosownych do wieku, jest zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.