LOLCIA

Lolcia pojechała do domu

Przemiła kochana Lolcia do adopcji

Przedstawiamy Lolcię – przemiłą maliznę, która od dwóch tygodni przebywa pod naszą opieką. Lolcia trafiła do nas z mamą i rodzeństwem. Jest najmniejsza z wszystkich szczeniaczków. obecnie waży około 1,5 kg, ma około 6-7 tygodni.

Lolcia bywa odrobinkę nieśmiała. Na pewno nie należy do tych najodważniejszych piesków, ale nie jest lękliwa. Przytulana, głaskana, noszona na rękach rozdaje liźnięcia, wycisza, się, cieszy się z bycia blisko człowieka. Lolcia nie jest zwariowanym szczenięciem, a raczej bystrą, ostrożną małą kruszynką, która uczy się obserwując, a niekoniecznie pakując psi nos w kłopoty :).

Lolcia jest śliczna; ma króciutkie, czarne-podpalane umaszczenie, dość długie uszka, które prawdopodobnie zostaną oklapnięte, długi ogonek i proporcjonalne do ciała łapki. Na pewno będzie piękną psią dziewczynką. Lolcia, gdy dorośnie, nie powinna przekroczyć 10-12 kg.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Lolci. Lolcia to przemiła kochana suczka do adopcji. Szukamy dla niej domu w rodzinie. To nie jest suczka na podwórko.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Lolcia została przywieziona dnia 09.08.2018 r. z miejscowości Ludwinów, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.