ŁOBUZ

Łobuz pojechał do domu

Psiak o łobuzerskim uśmiechu

Łobuz to miły, przyjazny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak lubi się przytulać, potrafi chodzić na smyczy, jest zadbany. Piesek ma około 1 roku. Na spacerach jest wesoły, uwielbia kontakt z opiekunami, jest radosny i pogodny.

Łobuz swoje imię zawdzięcza ślicznemu, łobuzerskiemu spojrzeniu i uśmiechowi, ale nie jest typem psa niszczyciela. Wręcz przeciwnie – jest grzeczny.

Dogaduje się z innymi psami, nie ma z nim problemów. Psiak potrafi chodzić na smyczy, obserwuje człowieka, nie ciągnie, nie szarpie. Spacer z nim będzie przyjemnością.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy , że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Łobuz został przywieziony dnia 10.09.2018 r. z miejscowości Łownia gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.