LOBELIA

Lobelia pojechała do domu

Prześliczna srebrzysta pręgowana kotka

Przedstawiamy kotkę Lobelię – prześliczną burą kotkę o srebrzystym odcieniu sierści, która trafiła pod naszą opiekę.

Lobelia jest miła, grzeczna, kochana. Trafiła do nas z czwórką dzieci (maluchy maja około 6 tygodni), jest wspaniałą, troskliwą mamusią.

Lobelia strzeże dzieci np. przed psami, ostrzega, gdy ktoś kręci się koło maluszków, ale świetnie reaguje na ludzi i do opiekunów jest bardzo przyjaźnie skierowana.

Lubi gdy się ją głaszcze, owija się ogonem wokół nóg opiekunów, przytula, mruczy. Nie jest nachalna w kontakcie z ludźmi, ale lubi bliskość.

Kicia jest młoda, ma około 1,5 – 2 lata, jest dorodna. Lobelia waży około 4 kg, to jej właściwa masa ciała.

Kotka bez problemu korzysta z kuwety, nie sprawia żadnych problemów.

Bardzo prosimy o dobry, kochający, troskliwy dom dla Lobelii. To młoda grzeczna kicia o srebrnym odcieniu sierści. Jest gotowa do adopcji.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Ma wykonany test FeLV,/FiV – oba ujemne.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Lobelia została przywieziona dnia 31.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.