LISIA

Lisia pojechała do domu

Niewielka ruda suczka po zmarłym właścicielu

Lisia to niewielka, grzeczna i spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka trafiła do nas po śmierci właściciela, szuka nowego domu.

Lisia to suczka typowo domowa – uwielbia głaskanie, przytulanie się do opiekunów, spacery i zabawę, Jest łasuchem, za smakołyki szybko wykonuje podstawowe polecenia.

To wspaniała, kochana, przemiła i bystra suczka. Trafiła do nas z drugim pieskiem, bez problemu dogaduje się z psami.

Lisia jest w wieku około 3 lat, jest mała, waży około 10 kg. Ma śliczne, rude umaszczenie, jest piękna, bardzo urocza. Jej sierść jest mięciutka jak u cocker spanieli.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Lisi. To niewielka ruda suczka po zmarłym właścicielu, która zasługuje na najlepszy i kochający dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Lisia została przywieziona dnia 24.09.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.