ŁILIAM-WILLIAM

William pojechał do domu

Wesoły pogodny rudy piesek

Przedstawiamy Williama (Łiliama) – wesołego, wspaniałego pieska, który przebywa w naszym schronisku.

William trafił do nas z psią rodzinką w wyniku interwencyjnego odbioru.

Pieski były zaniedbane, trzymane na uwięzi, nie miały dostępu do podstawowych potrzeb jakimi są woda i jedzenie, ale na szczęście obecnie są już bezpieczne i szukają najlepszych domów.

Obecnie William to piękny, zadbany, odkarmiony piesek, który nie stracił wiary w człowieka i bardzo cieszy się na widok opiekunów.

Jego mordeczka cieszy się nieustannie, jest bardzo wesoły i pogodny, zza krat zaczepia opiekunów łapkami prosząc o pogłaskanie. Jego ogon cieszy się prawie bezustannie.

William to psiak młody; ma około 1,5 roku, jest średniej wielkości. Psiak waży około 17 kg, to jego właściwa masa ciała.

William jest naprawdę towarzyski i pogodny. Chętnie przebywa blisko człowieka, jest radosny, uśmiechnięty.

Piesio dogaduje się z innymi psami, nie dominuje. Może także zamieszkać w rodzinie z dziećmi. Psiak potrafi chodzić na smyczy, uwieeeeeelbia spacerki.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Williama, To wesoły pogodny rudy piesek, który zasługuje na dobry, prawdziwy dom. N

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

William został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.