LIGUSIA

Ligusia pojechała do domu

Malutka suczka w typie sznaucera do adopcji

Przedstawiamy Ligusię – spokojną, grzeczną, dość nieśmiałą sunię, która od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Ligusia trafiła do nas niedawno, początkowo bardzo się bała i czas spędzała schowana przed człowiekiem, ale obecnie znacznie otworzyła się na opiekunów.

Wprawdzie nadal dość nieśmiało, ale podchodzi do ludzi, reaguje znacznie spokojniej, nie boi się tak jak na początku.

Ligusia jest cichutka, bardzo spokojna, delikatna. Na pewno na początku będzie musiała przyzwyczaić się do nowych warunków, ale gdy już pozna, zaufa i pokocha będzie najwierniejszą małą psinką, która wpatrzona w człowieka będzie podążać za nim krok w krok..

Ligusia jest młodziutka; obecnie ma około 9-10 miesięcy, to jeszcze psie dziecko. Ligusia lubi głaskanie, gdy jest się koło niej wycisza się i uspakaja choć na początku może się troszkę bać. Nasza podopieczna jest łagodna, nikogo nie skrzywdzi.

Malutka na razie nie potrafi zbyt dobrze chodzić na smyczy, ale będziemy nad tym pracować. Ligusia jest przepiękna. Z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że jest mieszańcem sznaucera. Wielkością i typem okrywy włosowej mocno przypomina tę właśnie rasę. Ligusia jest mała; wazy około 8-9 kg, większa nie będzie. Jest szczuplutka, filigranowa, na dłuższych łapkach. Głową sięga pod kolano kobiety.

Z Ligusią nie mamy w schronisku żadnych problemów. Nie jest szczekliwa, dogaduje się z innymi psami, jest łagodna. Nie dokucza i nie dominuje innych psów.

Prosimy o szansę i dom dla Ligusi. Potrzebuje trochę czasu na adaptację, ale na pewno szybko udowodni, że na nią zasługiwała. Ligusia to jeszcze szczenię. Całe życie przed nią. Prosimy o dom, prawdziwy i kochający dom dla Ligusi. To malutka suczka w typie sznaucera do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Ligusia została przywieziona dnia 10.05.2018 r. z miejscowości Grązów, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.