LEOŚ

Leoś pojechał do domu

Maleńki piesek w typie pekińczyka do adopcji

Leoś to bardzo spokojny, grzeczny, niewielki piesek w typie pekińczyka w wieku około 7-8 lat.

Piesek trafił do nas bardzo zaniedbany. Nie był na pewno dobrze traktowany, nie zna głaskania, nie wiedział do czego służy miska, niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale jest przyjaznym pieskiem.

Leoś jest maleńki, waży 4-5 kg, jest wielkości kotka. Dogaduje się z innymi psami, jest łagodny.

Psiak bardzo dzielnie znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne, jest posłuszny choć może być nieco nieufny w stosunku do obcych. Po uczesaniu nie ma już dredów, kołtunów i brudnej, zaniedbanej sierści, jest śliczny.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Leoś został przywieziony dnia 05.06.2018 r. z gminy Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.