LEJLO

Lejlo pojechał do adopcji

Przestraszony duży piesek

Lejlo to na razie nieufny, wycofany, przestraszony pies. Trafił do nas kilka tygodni temu, na razie jest bardzo ostrożny w kontakcie z człowiekiem.

Boi się ludzi, powarkuje ze strachu lub chowa się w budzie, ale nie zrobi krzywdy. W każdej konfrontacji z człowiekiem wycofuje się.

Psiak jest przyjazny w kontakcie z innymi pieskami, nikomu nie zrobi krzywdy.

Lejlo to psiak dorosły, dojrzały, ale wciąż młody, ma około 4 lat, całe życie przed nim.

Piesek jest dość sporej wielkości, waży 27-28 kg. Jest w dobrej formie, Piesek na razie nie potrafi chodzić na smyczy, ale będziemy nad nim pracować.

Dla Lejlo szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który poświęci mu czas na adaptację i nie będzie z nim działać „na siłę”. Na pewno Lejlo będzie jeszcze wspaniałym i wesołym psem, potrzebuje jedynie szansy i prawdziwego domu. Prosimy o szansę. Lejlo to przestraszony duży piesek, ale wierzymy, że znajdzie dobry dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Lejlo został przywieziony dnia 03.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.